TÁBOR
(20.7.2019 - 3.8.2019)

Pro koho je výprava určená: Krakatice, Velcí Sršni, Lišky, Pavouci,

Kam jedeme:Ostrovec
Sraz:8:45 (odjezd 9:12) nádr. Dejvice
Návrat:16:42 nádr. Dejvice
S sebou: ODEVZDAT NA SRAZU: účastnický poplatek, závaznou přihlášku, potvrzení o bezinfekčnosti, doklad o zdravotní způsobilosti, (formuláře zde http://www.berusky-srsni.cz/rodice/index.html), očkovací průkaz/kopie, průkaz pojištěnce/kopie, léky. S SEBOU K VLAKU: batoh sbalený na DV ven, pití do vlaku, 1,5l vody, 2 svačiny a oběd na sobotu, pokrývku hlavy.

Kufry se odevzdávají 20.7. u klubovny po odjezdu dětí cca v 9:30. Návrat je 3.8. v 16:42 na nádraží Dejvice. Kufry a táborové bedny přijedou dříve než děti, mezi 14:30 - 15:00. Od těch, kteří bydlí blízko, uvítáme pomoc s vykládáním věcí u klubovny před příjezdem dětí na nádraží.

Chybí-li vám dostatek informací o výpravě, neváhejte pro ně napsat na naši adresu 139@centrum.cz.
Zpět na akčník

Výpravy se zúčastní: Filip Spalek, Marie, Tereza Straková, Torpedo, Tuleň, Princezna, Siréna, Zuzana, František, Zofie Williams, Mudrc, pijavice, Rusalka , Sendvič, pijavice, Lukáš Rejchrt, Anna Karásková , Bahňák, Kocour a Golem, Slovník, Popi, kaňka, Brigi, Ema, Adam Žegklitz, Berta, Golem a Kocour , Vorvaň, Rampouch, Rampouch, Johanka, Valentýnka, Matyáš, Sovík,

Z výpravy se omlouvá: Mimoň - bude v ozdravovně, Sušenka, Terezka-Sojka ,


Zaznamenat účast:

Jméno: